GİRTAB 3. Metex Fuarında

Giresun Valiliği tarafından başlatılan, Giresun’da Turizm Altyapı Hizmetlerinin bütüncül bir anlayışla korunması, geliştirilmesi, tanıtımı, kültür ve turizme ilişkin sosyal ve teknik altyapısının gerçekleştirilmesi ve işletilmesi, Giresun’daki kültür ve turizmi koruma ve gelişim bölgeleri ile turizm merkezlerinde turizme ilişkin sosyal ve teknik altyapının gerçekleştirilmesi ve işletilmesine katkı sağlanması, Giresun’un tanıtımı ve turizm yönünden gelişmesi amacıyla kurulan GİRTAB (Giresun Turizm Altyapı Hizmet Birliği) 2015 yılı turizm sezonu ile ilgili çalışmalarına başladı.

3.sü düzenlenen, Ortadoğu acente ve tur operatörlerini bir araya getiren METEX FUARI bu yıl  Bursa da gerçekleşecek. Tamamen profesyonel B2B görüşmeler esasına dayalı , turizm fuarlarından bu noktada ayrılarak halka kapalı , sadece Ortadoğulu acenta sahip ve yetkililerinin katılımıyla gerçekleşecek , direk olarak yerleşkeleri tanıtma şansına erişilecek üst düzey bir organizasyon. Ortadoğulu acenta sahip ve yetkilileri ile yüzyüze , direk görüşme konuşma , kartvizit alıp – verme , broşür , argüman vs . iletme şansına sahip olunacak

Bu etkinliğe 15 Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkesinden ( Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Fas, Irak, Katar, Kuveyt, Libya, Lübnan, Mısır, Suudi Arabistan , Tunus, Umman, Ürdün, Yemen ) seçkin seyahat acenteleri, tur operatörleri, turizm profesyonelleri ve medya mensupları olarak yaklaşık 180 konuk katılacaktır. Etkinlik bir günlük konferans ve B2B görüşmeler şeklinde yapılacak olup sonraki günler de bölgeyi tanıtma adına İNFO gezileri yapılacaktır.

Fuar hazırlıkları olarak; Sayın Valimiz Hasan KARAHAN’ ın talimatlarıyla ,GİRTAB tarafından hazırlanan Arapça broşürler, el ilanları, tur programları ve DOKA tarafından hazırlanan Arapça Giresun Tanıtım Filmi  hazırlanmış olup, fuar süresince yapılan görüşmelerde bu materyaller kullanılacaktır.

Etkinlik 12 Kasım 2014 Perşembe günü Bursa Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacaktır.

http://www.giresun.gov.tr/syf/haberiGoster.aspx?haber_ID=14572

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.